Literatura, sztuka, recenzje, refleksje, spostrzeżenia. Redaguje PiotrWiktor przy pomocy Madeleine i Infanta.
Gazetaliteracka.pl
Blog > Komentarze do wpisu
Myśli przy klawiaturze.

Od pięciu lat, zawsze pod koniec maja przychodzi do mnie ta samy myśl - co zrobić z tym blogiem? Założyłem go poniekąd eksperymentalnie; po to właściwie, aby zmusić się do regularnego pisania i publikowania. Pod tym względem blogowanie spełnia rolę nieocenioną. Z czasem jednak blog stał się towarzyszem wielu moich prac i dni. Zresztą - do chwili pierwszego wpisu pracę zmieniłem dwukrotnie. Raz z własnej, drugi raz -  z całkowicie przymuszonej woli. Rozstałem się z wieloma ludźmi, wielu innych poznałem. Wyprowadziłem się z dyrektorskiego pokoiku na gdyńskim Grabówku. Wprowadziłem się do biura dziekana na sopockim Kamionku.W przerwie byłem bardzo zapracowanym kandydatem na bezrobotnego. Wszystkie te odmiany losu stworzyły mi okazję, bym ćwiczył swój charakter pisma. Ale przede wszystkim - obdarowały mnie uwagą moich Czytelników, uwagą autorów oraz zaufaniem tylu autorów którzy przysyłają mi teraz do omówienia swoje książki. I o jednych, i o drugich myślę ze szczerą wdzięcznością.
Zastanawiam się - gdzie moje blogowe pisanie będzie za rok? Czy urwie się nagle, wygaśnie. Czy któregoś dnia znajdziecie tu moje z Wami pożegnanie? A może przeniosę je na inną bardziej przyjazną technicznie platformę? (Przeprowadzam pierwsze próby takiego rozwiązania.)  Wiele zależy tu od Was. Od tego, czy nadal zechcecie poświęcać mi swoją uwagę.
Co mam zatem zrobić z tym blogiem, który mam na myśli? Poradźcie, proszę.

piątek, 01 czerwca 2012, peter1968
Tagi: zapiski

Polecane wpisy

Komentarze
2012/06/01 18:42:33
Proponuję pozostać, to interesujący blog. Tematy przyjdą same, bedą się poruszały w strumieniu świadomości. Niech tylko zniknie wczesnowiosenne przygnębienie. A na wiosennie przemęczoną skórę pań proponuję rewelację, którą niedawno odkryłam - krem z ekstraktem z dzikiego pochrzynu, który zawiera w sobie naturalny progesteron. To odkrycie nazywa się PRO-G-YAM i jest warte każdej sumy.